PERSONALISTA

Job Overview

Pro našeho klienta, zavedenou českou společnost, hledáme kandidáty do HR oddělení.

Co vás čeká:

  • Náborové aktivity napříč holdingem
  • Zajištění personálně-administrativních činností
  • Oslovování kandidátů a účast na pohovorech
  • Přípravu náborových inzercí s marketingem
  • Spolupráce s personálními agenturami a dalšími externími dodavateli
  • Spolupráce s managementem společnosti
  • Inovace nastavených procesů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • 5 – 6 let zkušeností v oblasti HR
  • Znalost legislativy benefitů
  • Zkušenost s aktivním recruitmentem výhodou
  • Angličtina slovem i písmem na komunikativní úrovni
  • Samostatnost při organizaci své práce, při řešení problémů
  • Energické nasazení

Co vám můžeme nabídnout:

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémiovou zdravotní péči i pro vaše rodinné příslušníky
  • Zajistíme vám výhodnější hypotéku nebo pojištění
  • Bezplatné právní a finanční konzultace
  • Penzijní připojištění
  • Podpoříme vás také při výuce angličtiny a kurzů pro váš další profesní růst
Job Detail
  • LOCATIONPrague, Czech republic
  • TYPEFull time